Opieka informatyczna

Zaopiekujemy się

twoją stroną

Masz swoją stronę internetową i szukasz kogoś, kto się nią zaopiekuje lub usprawni jej działanie? A może po prostu nie chcesz korzystać z usług firmy, z którą pracowałeś do tej pory? Tak czy inaczej – dobrze trafiłeś, miło Cię u nas gościć.

Nie zwlekaj. Umów konsultację!
  Normalnie poczęstowalibyśmy Cię naszą firmową Krówką i kawą, ale na ten moment internet nie daje nam jeszcze takiej możliwości, nad czym często ubolewamy. Wracając do tematu. Nierzadko trafiają do nas Klienci, którzy nie są zadowoleni ze współpracy z dotychczasowymi firmami obsługującymi je w zakresie IT.

  Najczęściej „rozstania” wynikają z kiepskiego kontaktu z osobami wykonującymi projekt, częstych awarii strony lub poczty, długiego oczekiwania na naprawę usterek, czy niezgodności finalnego efektu z umową lub oczekiwaniami Klienta. Zdarza się też, że po prostu między firmami i Teamami „nie ma chemii” i współpraca jest nieprzyjemna. Może być też tak, że masz już stronę, ale nie masz pojęcia jak ją obsługiwać, jak podpiąć do niej pocztę czy program rozliczeniowy lub może Twój biznes się rozrasta i potrzebujesz większej ilości miejsca na serwerze.

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  1

  pomoc
  W ABONAMENCIE

  Abonament miesięczny na usługi programistyczne to najczęściej wybierany sposób współpracy przez naszych Klientów. Dzięki takiej usłudze dokładnie poznajemy Twój biznes, przez co możemy szybko reagować na występujące usterki czy awarie. W pakiecie otrzymujesz:
  – pomoc techniczną w przypadku awarii,
  – pogotowie techniczne, także w zakresie WordPressa,
  – kryzysową pomoc internetową,
  – naprawę strony internetowej,
  – wsparcie informatyczne,
  – usługi programisty na godziny.

  2

  zarządzanie
  POCZTĄ E-MAIL

  Klienci wciąż narzekają, że Twoje maile wpadają do spamu? A może nie wiesz jak założyć konto pocztowe dla nowego pracownika? Nie musisz tracić czasu na szperanie w ustawieniach – tym wszystkim zajmiemy się my. Do naszych usług w powyższym zakresie zalicza się:
  – zarządzanie pocztą e-mail,
  – tworzenie i administrowanie firmowych skrzynek pocztowych,
  – adres e-mail przypisany do domeny,
  – pomoc w przypadku usterek.

  3

  zarządzanie
  DOMENAMI

  W przypadku hostingu najistotniejsze jest stabilne działanie serwerów, co oznacza, że ich praca powinna być całodobowa, wydajna i funkcjonalna. W końcu to tam przechowujemy najważniejsze dane z poczty e-mail, strony internetowej, sklepu czy aplikacji. Dzięki nowoczesnemu centrum zarządzania domenami możemy zaoferować:
  – zarządzanie wieloma domenami,
  – przeprowadzenie migracji domen,
  – generowanie kodów AuthInfo,
  – konfigurację DNS,
  – konfigurację adresów pocztowych oraz rekordów MX.

  4

  instalacja
  CERTYFIKATÓW SSL

  Ochrona danych w internecie to niezwykle ważny temat, który swoim zasięgiem obejmuje także wymianę informacji pomiędzy stroną internetową a serwerem. Ochrona przed nieuprawnionym odczytem danych osobowych, haseł, numerów kont czy kart kredytowych, to obowiązek właściciela strony, dlatego pomożemy Ci:
  – zainstalować odpowiednie certyfikaty SSL,
  – przedłużyć SSL,
  – zaszyfrować stronę internetową.